SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Objekti afarist ne Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '17
Madhësia :
2120 m²
ID e produktit :
164617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET Objekti afarist,i cilika 1740 m2 dyqan plus 380 m2 depo,me ashensor dhe sistemin të veten të nxemjes qendrore.
Posedon parkingun e vet me rreth 750 m2.
Objekti është me leje ndertimore...dhe është i ndërtuar në truallin me sipërfaqe të pergjithëshme prej 27 ari.
Objekti gjindet në dalje të Prizrenit në drejtim të Prishtinës/Suharekës/,mu pranë Drejtorisë Regjionale të Policisë.
Informatat në tel/viber/whatsapp +377 44 518 901
Informata rreth publikuesit
Hanis
Tirana, Albania
044779386
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »