SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Lagjen Dardania
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
164618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen dydhomeshe me qira ne lagjen dardania te Bulevardin Bill Klinton. Banesa Ka sallon bashkë me trepezari, kuzhine te veçante, dhome gjumi, ballkon dhe banjo. çmimi eshte 250 € + depoziti. Liroheni nga shpenzimet e ujit dhe mbeturinave.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »