SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROHET BANESA ME QERA NE LAKRISHTE,330E
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Kondicioner, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa mjaft e këndshme me qera në Lagjen Lakrishte e cila posedon 86m2 Banim si dhe 30m2 tarac (ballkon), dy dhoma të gjumit,sallon+kuzhin.
Çmimi 330€(i diskutushëm)
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në Facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »