SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 62m2.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 62m2.

Banesa ka nje dhome gjumi dhe sallon me kuzhine, banjo.
Banesa gjendet ne katin -IV-, posedon ashensorin.
Banesa posedon dokumentet e pronesise.
Banesa gjendet afer Shkolles “ Don Bosko”, Gjilan.
Cmimi sipas marreveshjes.

Per informata shtese:
Tel ☎️: +377 44 945 139
e-mail 📧 : ecostandard@hotmail.com
Address 📍 : Rr. Sadullah Brestovci, Gjilan.
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »