SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROHET NE SHITJE BANESA NE BREG DIELLIT
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:06
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
164623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet në shitje banesa(me garazh dhe bodrum) e cila ndodhet në Bregun e Diellit – te banesat e STANDARDIT, kompleksi “Dafina”, Prishtine. Banesa të reja të ndërtuara nga kompania STANDARD. Banesa ka 75m2 dhe ndodhet në katin e 2-te. Banesa shitet e mobiluar, bashke me garazhen dhe depo/bodrumin.Banesa eshte e re, me plan shume praktik/funksional, e mobiluar ne menyre moderne. Ka qetesi te mjaftueshme. Ka shume ndriçim natyral – pamje jug/perendim. Banesa ka 1 dhome dite dhe 2 dhoma gjumi,1 kuzhine (te ndare nga dhoma e dites), 1 depo, 1 banjo, 1 WC dhe 1 ballkon. Garazha (nentokesore) ka 17m2 dhe depo/bodrumi (afer garazhes) ka 3.5m2. Vendparking te perbashket para nderteses. Klime (Samsung) per ftohje dhe ngrohje. Sherbimet qe ofrohen nga kompania Standard (ndaj te ciles behet pagesa):- Ngrohje qendrore (te pavarur dhe shume efikase; Çmimi eshte rreth 0.85Euro/m2)- Mirembajtja e objektit (pastrimi, mirembatja e pergjithshme, etj.) - Mirembajtja e liftit – 24h- Mirembajtja e gjeneratorit – rryme 24h - Ndriçimi publik (ne hyrje, garazh dhe park) - Uji - ka furnizim 24h pa nderprerje - Uji i ngrohte – 24h, faturohet nga kompania Standard. Eshte mundesia qe te instalohet edhe bojleri. - Mbeturinat - Sigurimi – 24h (rojtar) - Sistemi i gazit eshte i instaluar sipas standardeve te BE-se (ne te ardhem per kyqje te gazit) - Sistemin kunder zjarrit Banesa eshte e siguruar (sigurim vjetor deri ne maj 2018) ndaj demeve dhe vjedhjeve. Çmimi 85.0000€
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertattona na visitoni në rrjetin tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »