SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Lagjen Aktash
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
164625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banese me qira ne aktash( bregu i diellit),afer kolegjit iliria,rruga hilmi rakovica,banesa esht ne katin e pare,i ka 63 m,esht komplet e mobiluar dhe posedon:
-- sallon me kuzhine
-- dhome gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
Cmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »