SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA AFER RESTAURANT FRESKIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:02
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
1100 m²
ID e produktit :
164628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka me një sipërfaqe prej 19 ari.Toka gjendet përballë Restaurant"Freskia"(Objekti i ri)60m larg rruges kryesore.Është tokë e cilësisë së lartë,e cila mund të përdoret për bujqësi,ndërtim...Për më shumë informacione rreth çmimit dhe çdo gjë që ju intereson në lidhje me Tokën mund të n'a kontaktoni në këtë nr të telefonit:049-576-426
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »