SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
ID e produktit :
164629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera ne breg te diellit,banesa eshte e mobiluar ne tersi posedon nje dhome gjumi ,sallon dhe kuzhine, gjendet te kopshti Shpresa ne Breg te Diellit apo afer varit te Rugoves .Preferohet per qifte.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »