SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Lagjen Dardania
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
164630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa ne lagjen Dardania konretisht te santea.Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe posedon:
-- dy dhoma gjumi
-- sallon
-- kuzhine
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
Cmimi 250 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »