SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne tophane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
164631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Tophane afer shkolles Meto Bajraktari
Siperfaqe 64m2
Kati -IV-
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-> Sallon me kuzhine
-> 2 dhoma gjumi
-> banjo
-> ballkon
Cmimi 250€
E-0409
Banesa leshohet vetem per familjare
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »