SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 100m2 në shitje në Pejton.
Çmimi :
€127,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:01
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
164639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka afër 100m2 hapsirë faktike ndërsa në dokumenta ka 80m2.
Banesa gjendet në Pejton te nënkalimi përmbi ish-Pro Credit Bank. Banesa është ndërtim I vjetër.
Banesa është tërësisht e renovuar duke përfshirë muret, dritaret, parketi, banjot etj.
Banesa posedon ngrohjen qëndrore me “TERMOKOS” gjithashtu banesa ka kondicioner, lavatriqe, gjakuzi tushkabinë, kuzhinën si dhe secila dhomë ka dollapa për garderoba.
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të mirë afër qendrës në të njejtën kohë ka shumë qetësi.
Banesa ndodhet në katin e II-të dhe ka këtë renditje:

| 1 Sallon me Kuzhinë
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »