SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira Germi 2 katshe
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
164640
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shtepi moderne me Qira Germi mrapa AUK extra e mobiluar ne teresi , ambiet te qet dhe miqesor ka kete renditje :

- Dhome dite
- Kuzhin
- Tri dhoma gjumi
- Dy ballkona
- Koridor
- Dy Banjo/wc
- Oborr 3 Ari
- Parking
Qmimi 900 Euro
✆ 044/049 358 100 [ Viber ]
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATE


B-j
zgnngw


.
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
GĂ«rmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »