SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera Rruga B
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
164651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera te RRUGA B afer MERIDIANIT
Siperfaqe 74m2
Kati -V-
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-> Sallon me kuzhine
-> 2 Dhoma gjumi
-> Banjo
-> 2 Ballkona
Cmimi 300€
E-0410
Banesa leshohet vetem per Familjar
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »