SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË në Lagjen e Muhaxherëve 83.3m²
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:48
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Lagjen e Muhaxherëve të Kompleksi Banesor "KULLA E MUHAXHERËVE" Rr. Jashar Salihu. Kati i 5-të. Sipërfaqja: (83.3m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor me Kuzhine

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- WC

- Ballkon

- Objekti ka hapësira të mjaftuëshme gjelbëruese, kënd të
lojrave për fëmije.
- Muret e përbashkëta të banesave janë mure dy shtrësore,
me izolim pambuk guri në mes.
- Objekti posedon dy ashensor, ka termoizolim me pambuk guri, fasadë strukturale me panella Fundermax, prodhim Austriak, një ndër panellat më kualitative në Europe, si dhe termoizolim me
styropor.
- Dritaret e kualitetit të lartë të prodhuara e punuara në
Austri.
- Specifikat e dritarëve:
Xhamë të temperuar të sigurisë së lartë.
Termoizolim dhe zë izolim të lartë.
Roleta të integruara me komandë elektrike të fiksuar.

(Banesa do të jetë e gatshme për banim në Janar te vitit 2018)

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »