SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Penthaus me Qira Mati 1
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
164661
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
BanesPenthaus me Qira Mati 1 afer Super Viva kati i - V - Mobiluar ne Tersesi pamje te hapur dhe ka kete renditje :

- Dhome dite
- Kuzhin
- Dhome gjumi
- Ballkon
- Banjo /Wc

Qmimi 260 Euro
✆ 044/049 358 100 [ Viber ]
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATE
B-g
nnnjuv
A-bbececs
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »