SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te 4Llullat
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen 4Llullat, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet afer shkolles Elenagjika, kati i dyte, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »