SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE LAGJEN DARDANI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes ne lagjen Dardani
E cila ka 44m2 ne flete poseduse ndersa ne shfrytezim mbi 60
Renditja
Sallon
Kuzhin
2 dhoma gjumi te vogla
Banjo
Dhe nje podrum te vogel
Banesa gjindet ne katin e pare dhe eshte e renovuar
Ka parket dhe mbi te laminat
Nxemje nga termokosi poashtu ka dhe kaminin
Uj 24h
Dokumentat ne rregull dhe nuk eshte hipotek
Cmimi me marrveshje
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »