SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 83.3 m2 në shitje ne Lagjen e Muhaxhereve.
Çmimi :
€79,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:48
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
164669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Lagjen e Muhaxhereve afër abmasadës së Zvicres ne objektin “Kulla e Muhaxhereve”, një prej objekteve më cilësorë në Prishtinë, ku ofrohet një komoditet I lartë I jetesës.
Banesa ndodhet në katin e V-të, ka nje renditje shume te mire dhe ka pamje nga jugu.
Objekti është në ndërtim e sipër dhe përfundon më së largu ne Janar të vitit 2018.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhine
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »