SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ‪#TRUALLI 6 Ari ne Prishtine - lagjia e Matiçanit
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '17
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
164674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli posedon 6 ari (600 m2) hapsir perfekte per banim , i pershtashem per ndertim te ulet. Trualli posedon ujin, kanalizimin, energjinë elektrike. Ky truall gjendet menjeher pasi te perfundon rruga Muharrem Fejza , pra ne fillim te Matiçanit 20m largesi nga dyqani Minatori.
Çmimi : 14 000 Ari ( 84 000) Pak i diskutueshem.
Trualli ka fleten Poseduese dhe kalon menjeher ne emer te bleresit sipas procedures se rregullt ligjore
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »