SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te 13 katshi
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:35
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
164676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit perkatesishte te 13katshja.Banesa gjendet ne katin e 9 dhe posedon:
-dy dhoma gjumi,
-sallon me kuzhine,
-banjo.ballkon.

Nr.kontaktues:049 70 71 49
Viber: 049 70 71 49
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »