SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ekstra banese me qira 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
164677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj ekstra banese me qira ne Ulpiane. Banesa eshte e tera e mobiluar dhe renovuar ne teresi,
Gjendet ne Ulpiane kati e 1-re 70m2

Banesa posedon:
- 2 dhome gjumi (njera shtrati dopio tjetra dy shtreter)
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor


Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave tjera
ju lutem na kontaktoni ne numrin:
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »