SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORTO BUDVA MONTENEGRO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
ID e produktit :
164682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompleksi multi eksluzivё "PORTO BUDVA" me hyrje nё rrugёn Promenade dhe Mediteranska!

Mos e humb shansin ta rritni kapitalin tuaj!

Lёreni pasuritё e patundshme tё punojnё per ju!

Apartamente me njё, dy dhe tre dhoma luksoze me interier tё pёrfshirё, nё qendёr tё Budvas, pёr shitje!

Kompania e menaxhimit u ofron blersёve shёrbim pёr mobilim, marrjen me qera dhe shitjen e apartamenteve gjatё gjithe vititi!

Pagesa me kёste deri nё fund tё ndёrtimit!

Ne i'u ofrojm klientёve tanё njё mbёshtetje tё plotё ligjore pёr blerjen e pasurive te patundshme!

Ndёrtesa ёshtё e ndёrtuar nga materialet e pastra ekologjike europiane "Premium Class"!
WWW.PORTOBUDVA.ME 
mund tё na kontaktoni nё viber :
+37744401647
mund tё na kontaktoni dhe nё Mal te Zi
+38269769698
Informata rreth publikuesit
Qēndresa
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »