SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne lagjen Marigona 2 afer Bau Market
Çmimi :
€145,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:06
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
440 m²
Viti i ndërtimit :
2016
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne lagjen Marigona 2 afer Bau Market

Shitet shtepia ne lagjen Marigona 2 mbrapa Bau MArket.
Shtepia mund te perdoret edhe me 2 hyrje te veqanta eshte 3 kate.
Shtepia mund te perdoret me 2 hyrje te veqanta .
Shtepia ne teresi eshte e madhe 440 m2 ndersa kur ndahet ne dy hyrje (220m2 +220 m2) dhe ka kete renditje:
Kati I:
Salloni i madhe
Kuzhina
Banjo
Dhome Gjumi
Kati II:
Dhome Gjumi me banjo
2 Dhoma gjumi
Banjo
Koridor.
Kati III (ner kulm).
Dhome ndeje
Ballkon i madhe.
Trualli eshte i madhe 3 ari se bashku me shtepi.
Shtepia e ka te instaluar rrymen, ujin dhe kanalizimin.
Gjithashtu posedon garazh dhe 2 podruma te vegjel posht.
Qmimi: 145 000

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Marigona 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »