SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORTO BUDVA MONTENEGRO
Çmimi :
€178,794.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
51 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
164686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E vendosur nё katin e nёntё, siperfaqja 41.58m2 + 10.16m2 terasё falas (gjithsej: 53.99m2), studio me plan tё hapur pёr dhomё tё ndenjёs me hapsirё pёr relaksim dhe njё banjo, me pamje nga deti qendrorё dhe Qyteti i Vjetёr.
Qmimi i banesёs: 178.794e,qmimi gjithashtu pёrfshin tёrё interiorin e brendshёm
Informata rreth publikuesit
Qēndresa
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »