SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJM BANES ME QERA 2000E
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
164687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Super Banesa e tipit PentHouse e cila gjendet në një Lagje mati 1 shumë të qet
Banesa posedon një super sallon të mobiluar me shije si dhe me kamin,
Kuzhina e madhe
Veranda me skare, terasa me kuzhine verore, 4 dhoma të Fëmijve me banjo dhe ballkon, dhoma e prinderve me garderobe amerikane dhe banjo me kade .
Për më shum informata kontaktoni. 045980111(viber)
Çmimi me marrveshje
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »