SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtëpie me qira(te Dodona)
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kat shtëpie me qira(te Dodona)
:Kat shtëpie me qira, te Teatri Dodona,

Kati I – Sallon, kuzhinë, banjo
Kati II – Një dhomë gjumi dhe shpajz
Kati III – Një dhomë gjumi dhe shpajz

- Koridor
- Oborr
- Parking për tri vetura

Çmimi: 400 €

Tel : 045478477/049607733
Metro Realty
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »