SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROHET SUPER BANESA ME SUPER CMIMI MATI 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qera super Banesa me super çmim e cila gjendet ne Mati 1 afër Super Vives. Banesa eshte 100m2 ne katin e 2-te dhe i posedon :
►Sallonin me Kuzhin,
►Dhome te femijeve,
►Dhome te fjetjes,
►Banjo,
►Korridor dhe
►Ballkon.
►Garazh
Banesa eshte e mobiluar mjaft me shije dhe me të gjitha oriendit e reja
Kuzhina me aparatur poashtu eshte e re posedon gjithashtu edhe enëlarese,gjithashtu ka edhe lift 24h Rryme 24h Uje dhe nxemje gjithashtu 24h.
Çmimi 300€
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat rona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »