SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Villa me Qera super e mobiluar me pamje manitese.
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
164694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Villa me qera super e mobiluar me pamje manitese.
Ndriqim gjat tere dites, fush sportive, oborr, bazen, hapesir parkingu etj, dhe ka kete renditje:

- Dhome dite te madhe
- Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo/Wc
- Ballkon te madh
- Koridor
- Oborr 3.5 Ari

Çmimi: 650 €

Tel :045478477/049607733
Metro Realty
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »