SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROHET BANES ME QERA MATI 1 250E
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
164695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me Qera në lagjen Mati afër Super Vives, banesa vlen per Familjar Ose Studenta Banesa eshte e Mobiluar dhe posedon Sallon me Kuzhin 2 dhoma te fjetjes Ballkon, Koridor, Banjo/WC,Nxemje Qendrore Ashensor, gjendet ne Katin e -V-.
Çmimi 250€
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »