SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne Shitje Fushe Kosove
Çmimi :
€39,925.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:58
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ne Shitje Fushe Kosove
Kati 6 Rruga nena Terez
Renditja
Tre dhoma gjumi
Qendrimi ditor i ndar nga kuzhina
Koridor dhe kuzhine
Banjo
Terasa
Banesa ka nje siperfaqe prej 95.06 m2

Me flete poseduse menjeher perkthehet tek pronari ri

Çmimi per meter katror 460 €
Çmimi ne total : 39925 €

Tel : 045478477/049607733
Metro Realty
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »