SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira Dardani (per afarizem)
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:53
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
164699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira Dardani (per afarizem)
Kati perdhes (afer supervives dhe eliabit
Banesa posedon
Dy dhoma gjumi
Sallon
Kuzhine
Koridor
Banjo
Banesa ka nje siperfaqe prej 90 m2

Çmimi :600 €

Tel : 045478477/049607733
Metro Realty
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »