SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE BREG DIELLIT-TE POSTA E VOGEL
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
164722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Breg te Diellit me saktessihte te Posta e Vogel. Banesa gjinde ne katin e pare eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon (qe shfrytezohet edhe si dhome gjumi)
kuzhine (me nje kervat)
koridor
banjo
teras

Banes posedon edhe ngrohje qendrore me Termokso..

Afer banese ka hapsire te mjaftueshme per parking..

Cmimi i banese per kohe te shkurt eshte 200 euro plus shpenzimet..

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebuk: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »