SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
€50,760.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:54
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
ID e produktit :
164729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Fushe Kosove me 108 metra katrore, eshte ne perfundim te ndertimit dhe behet e banueshme pas 30 dite me qelca ne dore. Banesa gjindet ne katin e 2 ne pjesen lindore dhe ka sallon me kuzhine , 2 dhoma, koridor, banjo, ballkon. Gjindet ne katin e 2 dhe posedon lift.

Ne fotografi shihet banesa e pa perfunduar dhe do te jete e gatshme pas 30 dite.

Cmimi i baneses eshte 470 euro per meter katrore.

Zyra per sherbime juridike & patundshmeri "URBAN"

tel: +377 45 912 721
email: urban.prishtina@gmail.com

Gjindemi perball Kino ABC (te sheshi) , rruga Rexhep Luci p.n, Prishtine 10000.
Informata rreth publikuesit
Zyra per sherbime juridike dhe patundshmeri URBAN
Prishtinë
+37745912721
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »