SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vVR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA ARBËRI
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
164730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Arbëri ( afër ish – Pandorës ) , kati : I katërt (IV).
Banesa posedon : një dhomë gjumi , sallon me kuzhinë , depo e vogël dhe banjo .
Çmimi : 300 €
Tel : 044 260 024
Tel : 044 801 069
Email : info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »