SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
164732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne Arberi perball komunes se re
Banesa gjindet ne katin e 2 dhe eshte komlpet e mobilume dhe posedon ashensor ,klime.
Bansa ka 67m2 dhe ka kete renditje:
-- sallon me kuzhine
-- dhome gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
Cmimi me marreveshje

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »