SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA RRUGA B
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
164738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : rruga B , kati : I pestë (V).
Banesa posedon : dy dhoma gjumi , sallon me kuzhinë , dy banjo dhe ballkon .
E pa mobiluar .
Çmimi : 250 €
Tel : 044 260 024
Tel : 044 801 069
Email : info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »