SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode ne Kompleksin LULEDIELLI
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira nga data 1 Gusht banesa e re komode ne Kompleksin "LULEDIELLI". Banesa gjendet ne katin e katert dhe posedon dhome dite me kuzhine te inkorporuar, dy dhoma gjumi dhe banjo. Eshte komplet e mobiluar dhe e orientuar nga lindja. Banesa posedon rezervuar uji dhe parking te jashtem.

Per informata me te hollesishme kontaktoni ne numrin 049 816 050 apo 044 193 222.
Informata rreth publikuesit
Vilma
Prishtinë
044673177
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »