SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET ME QERA BANESA E MADHE 150m2 NE MAT1 AFER VIVA FRESH
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka hapsire te madhe dhe eshte e organizuar mire
Gjendet ne ndertese te re ne katin e dyte
Eshte e mobiluar mire dhe me te gjitha pajisjet
Ka qendrim ditor, tri dhoma gjumi, banjo te madhe, wc te ndare, shpajz, ballkon
Kuzhina eshte e ndare nga qendrimi ditor
Ka uje perhere
Ngrohja eshte qendrore me rryme
Ka mundesi parkimi te rezervuar para nderteses
Zona eshte plotesisht e qete
Mund te shfrytezohet edhe terasa e madhe ne kulm te nderteses per te pushuar dhe per te luajtur femijet

Çmimi eshte 350 euro per muaj
Per qendrim me te gjate mund te negocijohet
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »