SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje Penthaus
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:52
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
166 m²
ID e produktit :
164747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
166m2 |130m2 teras | 3 dhoma te gjumit | 2 banjo | depo
Kjo banesë e veçantë ndodhet në katin e 9-të ndertim i Hoxha Invest Group ne lagjen Mati 1 ndërtim shumë cilësor, salloni me pamje te hapur dhe me dritare deri ne fund duke mundësuar depërtim maksimal të rrezeve të diellit, me sistem të ngrohjes me rrymë ne dysheme.
Përfshin 130m² sipërfaqe terase dhe 166m² sipërfaqe banimi e shpërndarë në Sallon me Kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, Koridor, Banjo dhe WC dhe depo e cila mund te riorganizohet sipas kerkeses se klientit.
Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: ‪#‎Liridona‬ Mustafa
049 105 203
Informata rreth publikuesit
Liridona
Prishtinë
049 105 203
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »