SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira Qender (fakulteti ekonomik)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira Qender (fakulteti ekonomik)
Banesa eshte e pershtatshme per zyre dhe banim
Banesa ka nje renditje (2+1)
Dy dhoma gjumi
Kuzhine sallon
Koridor
Banjo
Banesa eshte e mobiluar

Çmimi : 300 €

Tel : 045478477/049607733
Metro Realty
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »