SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ LOKALIN ME QERA NE LAGJEN DARDANIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Madhësia :
20 m²
ID e produktit :
164756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET LOKALI ME QERA NE LAGJEN DARDANIA PRISHTINE LOKALI ESHTE 20 M2 I SAPORINOVUAR DHE I PERSHTATSHEM PER LLOJE TE NDRYSHME TE BIZNESEVE
Informata rreth publikuesit
Dekla
Pristina
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »