SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA ME 48m2 NE MAT1 AFER STANDARDIT
Çmimi :
€33,600.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne katin e shtate afer zyreve te standardit ne MAT1
Shikon kah juglindja
E ka nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe korridor

Ka dy lifta ne hyrje
Ndertimi eshte mjafte modern

Çmimi eshte 700 euro per m2
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »