SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lagje te Muhaxhereve
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:36
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
164760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Lagje te Muhaxherve, eshte e mobiluar ne teresi. 50 m2
Banesa posedon:
- 1 dhome gjumi
- Sallon me kuzhine
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi 250 euro

Per informata per kete banese dhe te tjera na kontaktoni ne
WhatsApp dhe Viber:
045 641 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »