SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shiten 2Shtepi ne Rr.Naim Beka)281/17
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:45
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
164762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 shtepi ne Rr.Naim Beka (Rr.Pleshines).
Rrugica Behxhet Sojeva nr.7.
Njera shtepi eshte 2 katshe kurse tjetra eshte 1 katshe.
Shtepia 2 katshe ka 180m2.
Kati i 1 ka 1 dhome gjumi sallon kuzhine dhe banjo.
Kati 2 ka 3 dhoma gjumi banjo dhe wc.
Shtepia 1 katshe ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine dhe banjo.
Dy shtepite kan 5 Ari oborr.
Shtepite shiten me mobile te kompletuara me te gjitha gjerat dhe jan te gatshme per banim.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »