SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 70m2 te 4llullat ! Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
164763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne qender te Prishtines mbrapa Teatrit perball qeveris i ka 2 dhoma gjumi 1 sallon + kuzhine ballkon dhe banjo eshte e mobiluar komplet
Qmimi qirsë sipas marrveshjes
Për informata 049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »