SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Qender afer shkolles Sami Frasheri 2+1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira, banesa gjendet afer shkolles Teknike, eshte e mobiluar pjeserisht, gjendet ne katin e 1-re, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmmi 200 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »