SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 90.68m2 në shitje në Fushë Kosovë.
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:55
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Kompleksin “Eliza” ndëetuar nga kompania “Cima Construction” në lagjen Dardania në Fushë Kosovë.
Kompleksi “Eliza” ofron cilësitë e jetës urbane me shërbime të kualifikuara, hapësira funksionale dhe relaksuese që ofrojnë mundësi të shumta për zgjedhjen e banesës së dëshiruar. Ky kompleks ofron parking të mjaftueshëm, 60% e hapësirës gjelbrim dhe këndin e lodrave në të gjithë perimetrin e tij. Kompleksi "Eliza" është ndërtim i stadardit të lartë me ambiente afariste sipas kërkesave dhe nevojave të komunitetit.
Banesa ndodhet në katin e VIII-të, kah pamje kah Prishtina dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »