SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Tophane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
164780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen Tophane ne katin e 4. Banesa ka kete renditje : Sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe eshte gjysem e mobiluar.

044 240 230, 049 409 406(viber)
Informata rreth publikuesit
IMPERIAL
Prishtinë
044240230
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »