SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bleje banesen per familjen tuaj 73m2 dhe paguaj me lidhje te kontrates vetem 6 150 dhe pjesen tjeter me rata deri ne 15 vite
Çmimi :
€6,150.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
164784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bleje banesen per familjen tuaj 73m2 dhe paguaj me lidhje te kontrates vetem 6 150 dhe pjesen tjeter me rata deri ne 15 vite
Kjo banes ka kete renditje :
Qendrim ditor
Kuzhin
Dhoma e gjumit per prinder
Dhoma e gjumit per femije
Koridor
Ballkon
Banjo
Adresa :
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »