SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 10 ari ne Vitomirice, pronari Shqiptar
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
164789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pllaci 10 Ari, vetem 2 minuta larg Rrethit ne Vitomirice, Shkolles Ekonomike dhe Xhamise... Vend perfekt per ndertim te shtepise, nje lokacion i qete dhe afer qytetit.

Pllaci eshte ne nje lokacion mjaft atraktiv dhe vetem 50 metra nga rruga kryesore Peje-Rozhaje. Pllaci eshte prone e shqiptarit dhe bartet tek bleresi ne kohe shume te shkurt.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrin e Ipko ose ne VIBER +36843923366
Informata rreth publikuesit
Shitje
Pejë
+38643923366
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »